Site Loader

Víte, jak málo stačí k tomu, abyste si mohli naplnit kapsy penězi a splnit si své sny? Dokonce ani nemusíte nikam chodit. To jediné, co je potřeba, je navštívit na internetu webové stránky dobré nebankovní společnosti. Vyplníte online formulář žádosti o půjčku a již brzy budete mít peníze v kapse. Vlastně stačí, když splníte jedno jediné kritérium pro jejich přidělení, a tím je vhodná nemovitost, která nebankovní společnosti poslouží jako dostatečná záruka toho, že své závazky bude svědomitě plnit.
kufr dolarů
Jistě je vám jasné, že když vám nebankovní společnost poskytne peníze i v situaci, kdy budete mít nějaké finanční závazky, záznam v registru anebo nízké příjmy, tak je to pro ni do jisté míry rizikové. Ovšem pokud se za svou nebankovní hypotéku zaručíte dostatečně hodnotnou nemovitostí, tak tímto způsobem toto riziko snížíte. Jako vhodná nemovitost vám může posloužit prakticky cokoli.
american express karta
Záleží jen na vás samotných, zda se bude jednat o menší nemovitost v podobě vaší zahradní chaty či garáže, o váš byt či rodinný dům či nějaký firemní majetek. Ručit můžete dokonce i družstevním bytem anebo pozemkem. Nebankovní společnost váš majetek na své vlastní náklady zhodnotí a následně vám nabídne výši částky, kterou si budete moci půjčit. V zásadě se jedná až o sedmdesát procent odhadní hodnoty zvolené nemovitosti, což vám může do vašeho rozpočtu přinést nemalé peníze. Každopádně by vás měl zajímat i úrok, jaký spolu s vaší půjčkou budete splácet.
výpočet pojištění
Konkrétní úroková míra záleží na tom, jaká bude vaše aktuální finanční situace, a zda budete mít nějaké významné závazky, třeba v podobě dluhů, záznamů v registru anebo budete mít nižší příjmy. Úroky se tak zpravidla pohybují od čtyř do sedmi procent a záleží jen na vás a na vaší životní situaci, jak to bude konkrétně ve vašem případě. Každopádně jisté je, že nebankovní společnost vám s nebankovní hypotékou vyjde maximálně vstříc.